اطلاعات عمومی کشور کانادا, اطلاعات مهاجرت به کانادا

همه آنچه که باید در مورد اخذ ویزای دوره های فنی کالج کانادا بدانید

ویزای دوره های فنی کالج

وره های فنی کالج روی آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار تمرکز دارد. در واقع دوره های فنی کالج را می توان به مراکز فنی و حرفه ایران تشبیه کرد که هدفشان آموزش افراد برای ورود به بازار کار است.

[/vc_column_text]

توضیحات تکمیلی

دوره های فنی کالج روی آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار تمرکز دارد. بنابراین، این ویزا به افرادی توصیه می شود که قصد ورود سریع به بازار کار و کسب درآمد را دارند.
می توان گفت شرایط تحصیل و شرکت در دوره های کالج نسبت به دانشگاه ها ساده تر است. همچنین شرط مدرک زبان برای شرکت در این دوره ها، نسبت به دانشگاه ها بسیار ساده گرفته می شود.
در واقع دوره های فنی کالج را می توان به مراکز فنی و حرفه ایران تشبیه کرد که هدفشان آموزش افراد برای ورود به بازار کار و رونق اقتصاد است.

Canada College Technical Courses Visa کانادا

تمکن مالی

تمکن مالی مهم ترین مسئله برای دریافت ویزای دوره های فنی کالج کانادا است. دانشجویان کالج باید بتوانند هزینه های روزانه و هزینه های مربوط به اقامت و شهریه کالج را پرداخت کنند. دانشجویان کالج می توانند تا مقطع لیسانس تحصیل کنند.

شرایط تحصیل در دوره های فنی کالج

ویزای دوره های فنی کالج کانادا

اخذ پذیرش در برخی از کالج های کانادا نیازی به داشتن مدرک زبان ندارد

اخذ ویزای دوره های فنی کالج بدون داشتن مدرک زبان هم امکان پذیر است. در این شرایط فقط می توان در کالج های کانادا ادامه تحصیل داد.در صورتی که دانشجویان این دوره وقفه زیادی در تحصیل نداشته باشند می توانند در حین تحصیل، دوره های آموزش زبان را بگذرانند.
باید به این موضوع توجه داشت که برای تحصیل در دانشگاه های کانادا(به غیر از کالج ها) حتما باید مدرک معتبر زبان ارائه کرد.