اقامت کانادا از روش سرمایه گذاریInvesting in Canada

سرمایه گذاری در کشور کانادا

معرفی

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از پرتقاضا ترین و پرطرفدار ترین روش های مهاجرت به کشور کانادا است.

سرمایه گذاری در کشور کانادا (Investing in Canada) یک روش مطمئن و امن برای صاحبان سرمایه و مشاغل جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد. با این روش شخص متقاضی برای مهاجرت به کانادا به همراه کل خانواده می تواند اقامت دائم را دریافت نمایند.

مهاجرت از این طریق یکی از پیچیده ترین راه های مهاجرت است که حتما نیاز به مشاوره و راهنمایی دارد. مشاورین گروه بین المللی آرتا آماده اند تا شما را در این مسیر به بهترین شکل راهنمایی کنند تا به هدف نهایی خود برسید.

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری

در اولین قدم باید اقدام به اخذ مدرک زبان خود نمایید. اکثر برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاریInvesting in Canada نیازمند نمره آیلتس جنرال در حد نمره ۵ می باشند. برخی دیگر از برنامه ها نیازمند داشتن مدرک لیسانس هستند. علاوه بر این باید بتوانید ثابت کنید که سابقه چند ساله در اداره یک شغل در کشور محل سکونت خود و مدیریت یک بیزنس را دارید.
جهت ارائه مدارک شغلی ارائه جواز کسب، سوابق شغلی، آگهی روزنامه رسمی تغییرات شرکت و غیره مفید می باشد و جهت تکمیل پرونده ویزای سرمایه گذاری کانادا کمک می نماید.

همچنین در بسیاری از برنامه های اقامت کانادا از طریق (Investing in Canada) لازم است شما تمکن مالی خود را اثبات نمایید. این تمکن مالی با مدارک مالی و بانکی و همچنین اسناد ملکی قابل ارائه می باشد. اکثر برنامه های مهاجرتی کانادا تمکن مالی در حد ۳۵۰ هزار دلار کانادا را مطالبه می نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش سرمایه گذاری می توانید با همکاران ما در گروه بین المللی آرتا تماس بگیرید.

مطالب مرتبط